Новини учнівського самоврядування

Загублена валентинка

День св. Валентина у яскравості кольорів, різноманітті сердечок та сяйві усмішок вирував у нашій школі! Учнівське самоврядування для учнів початкових класів провело розвагу "Загублена валентинка", а старшокласники влаштували цікаві активності та флешмоби. ЛЮБОВ - це завжди про ПЕРЕМОГУ!

13:40 15.02.2024

Акція "Наші долоньки проти насильства"

Учнівське самоврядування школи активно долучилися до проведення Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" проєктом "Наші долоньки проти насильства" . Учні 5-11 класів за допомогою своїх маленьких долоньок створили колективні композиції, які доводять, що життя можливе без страждань і насильства.

13:46 11.12.2023

Тиждень "Осінні фантазії"

Святковими осінніми барвами засяяла наша школа під час проведення тижня "Осінні фантазії". Учні кожного класу, разом з класними керівниками та батьками, створили гарбузові композиції, які поєдналися у виставку "Гарбузова феєрія".  Учнівське самоврядування запропонувало для всіх охочих пройти фотоквест "Веселий гарбуз", і на засіданні нагородили переможців. В середу всіх пригощали гарбузовою кашею. Завершився тиждень яскравим святом від учнів 4 класу "Чарівна скринька осені".  Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і відпочивати!

13:47 20.10.2023

Акція "Батарейки, здавайтеся!"

У жовтні учнівське самоврядування провело традиційну екологічну акцію "Батарейки, здавайтеся !" Учні приносили відпрацьовані батарейки для правильної та екологічної їх утилізації. Зібрано чимало різних: великих, маленьких, круглих, квадратних . Дякуємо всім, хто долучився до збору! Пам'ятайте, що стан нашого довкілля залежить від нас .

11:25 20.10.2023

Акція " Поспішай робити добро"

Осінь - щедра пора на врожай. Ми тішимося повними засіками овочів, які зібрали з полів. Та щедрість дитячих сердець набагато важливіша, ніж повні комори. Учні та вчителі нашої школи знесли дари осені, щоб поділитися ними з людьми похилого віку та людьми з особливими потребами. Доброта та чуйність, щиросердність та милосердя - це крила, на яких тримається людство. Дякуємо за щедрість ваших сердець.

11:25 17.10.2023

День вчителя

Ранок розпочався із ...кави). Учні нашого закладу зустрічали своїх вчителів напередодні їхнього професійного свята стилізованими букетами осінніх квітів та запашною кавою! У цей день лідери учнівського самоврядування оголосили акцію " Учень = учитель", де старшокласники спробували себе у ролі вчителів. Вітальна програма від одинадцятикласників і спільне фото завершило цей день. Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися та святкувати разом. Зі святом Вас, любі вчителі!

11:22 01.10.2023

23 травня - День Героїв

В цей день ми згадуємо усіх борців за волю України. Члени учнівського самоврядування школи вшанували пам'ять новітніх Героїв України  запаливши лампадки. ПАМ'ЯТАЄМО! СУМУЄМО!

15:17 23.05.2023