Зарахування дітей до 1 класу у 2023 році

Дата: 15.03.2023 15:12
Кількість переглядів: 22

Вітаю тебе майбутній першокласнику, промине ще зовсім небагато днів і перший дзвоник покличе тебе на навчання. Наша школа великий і затишний дім, дружня і тепла родина, радо зустріне тебе . Перед тобою відчиняться двері у світ нового і цікавого, у світ невідомого,але дуже корисного.

Поряд з тобою маленький українцю навчатимуться хлопчики й дівчатка, серед яких ти зустрінеш багато добрих друзів, тебе проведуть дорогою знань мудрі книги і улюблені казкові герої. Відкрию тобі невеликий секрет, у твоїй класній кімнаті буде все готове до твого візиту.

З нетерпіння чекаємо тебе дорогий друже у нашій великій і дружній родині, у нашій веселій сімї.