Тиждень духовності

Дата: 16.04.2024 12:35
Кількість переглядів: 3

Впродовж Тижня духовності, що проходив у нашому навчальному закладі з 08 по 12 квітня за темою "Божі заповіді - моральний дороговказ для людини" учні та вчителі мали можливість почути Боже слово з вуст священників о. Андрія Чехута та о. Романа Кучкуди, порозважати над важливістю Божих заповідей у повсякденному житті🙏. Пройти стаціями молодіжної хресної дороги у храмах села під керівництвом вчителя християнської етики Ковтонюк Оксани Тарасівни та вчителя музичного мистецтва Цабан Ольги Михайлівни. А також в рамках тематичного тижня був проведений майстерклас з писанкарства вчителем образотворчого мистецтва Безпалько Іриною Михайлівною🎨. Процес створення писанки був цікавий для вчителів і учнів, а створена писанка стане чудовою прикрасою до свята Воскресіння Господнього✨️.