Тиждень Сонця
Дата: 08.05.2026 10:24
Кількість переглядів: 12
У нашому закладі освіти завершується Тиждень Сонця — час тепла, радості та яскравих емоцій! Протягом цього тижня у нас було сонячно
. Учні 5 класу разом із вчителькою Когут О.З. на уроках природознавства відгадували загадки, читали скоромовки, виконували вправи. Була і поетична хвилинка, і каліграфічна. Провели гімнастику для очей "Куди побіг сонячний зайчик?". Склали пам'ятку "Безпечне перебування на сонці"
. Заходи відбулися у дружелюбній атмосфері, з сонячним настроєм (обміном компліментами)
та усвідомленням ролі Сонця як джерела життя![]()




